KONST / Litografier / Färglitografi 15685336
nr 1568 5336
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
And. Signerad, numrerad 247/250. Färglitografi, bildmått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:58:21
100 kr
200 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin
Rörstrand
Roland Svensson 1910-2003